צרו קשר
ּ

בר מצווה בצפת

בר מצווה בצפת עם ארץ אהבתי

בר מצווה זהו יום המסמל את הרגע בו הילד יוצא למסע החיים שלו. זהו מעמד מרגש והמשמעותי מאוד בחייו. את הרגע הזה אנו בחברת " ארץ אהבתי " המובילה בהפקת בר מצווה בצפת.

בחרנו לסמל במסע משפחתי העובר מדור לדור באירוע בר מצווה בצפת מהנה מרתק משמח ומותיר זיכרונות רגשות לכל המשפחה המאורגן בהקפדה על כל פרטי האירוע.

בתי כנסת בצפת

לב ליבו של אירוע הבר מצווה בצפת הוא העליה לתורה בבית כנסת. את העליה תורה נוכל לעשות באחד מבתי הכנסת העתיקים בעיר העתיקה בצפת. ישנם מספר בתי כנסת ולכל בית כנסת יש את הסיפור מאחוריו. כמו בית כנסת אבוהב בית כנסת האר"י בית כנסת רבי יוסף קארו ועוד. אנו ביחד איתכם נמצא עבורכם את הבית כנסת המתאים ביותר לאירוע שלכם.

כאשר מחפשים בית כנסת לאירוע הבר מצווה, לרוב העדיפות הראשונה תהיה בית כנסת אבוהב .

  • בית הכנסת אבוהב הינו בית כנסת עתיק כ 500 שנה שיש בו ספר תורה בעל 500 שנה שהוא עדיין כשר ונשמר כך מגודל קדושתו.
  • גם בית כנסת אבוהב מאוד יפה במראה ויחסית הוא מבתי הכנסת הגדולים יותר בעיר העתיקה , יכולים להיכנס כ-200 איש כך שהוא נותן מענה מצויין לאירועי הבר מצווה. אך, ככזה הוא הרבה פעמים תפוס וצריך לסגור עם בית הכנסת מספיק זמן מראש.
  • בית הכנסת אבריטש , הינו גם בית כנסת עתיק ומאוד יפה במראה וגם יש לו חדר שבוא ניתן לשם כיבוד קל לאורחים. וגם גינה נחמדה עם נוף משקיף למרון . יכולים להיכנס כ-100 איש. הסיפור מאחורי בית הכנסת הינו , הצדיק באבריטש חזה את רעידת האדמה שהייתה באותו הזמן ואמר לכל המתפללים להתקרב לארון הקודש ואיך שאחרון המתפללים התקרב כל הבית כנסת נחרב, אך אף אחד מהמתפללים לא נפגע.
  • בית הכנסת של רבי יוסף קארו . רבי יוסף קארו הוא מחבר ספר ההלכה שולחן ערוך שהתקבל בכל תפוצות ישראל. ממוקם באמצע סימטת הגלריות . בית הכנסת הינו גם עתיק מאוד יפה במראה עם נוף צפתי. בגודלו יחסית הוא קטן יותר ויכולים להתפלל בו כ-70 איש.
  • בית הכנסת האר"י האשכנזי הינו בית כנסת עתיק שהאר"י הקדוש יסד אותו .בית הכנסת ממוקם באמצע העיר העתיקה במורד המדרגות . בית הכנסת מאוד יפה עם חצר בכניסה. אך, חשוב לדעת שהתפילה בבית כנסת הזה יכלה להתקיים אך ורק שהגברים בחלק התחתון של הבית כנסת והנשים בעזרת נשים בחלק העליון.
  • בית הכנסת האר"י הספרדי הינו בית כנסת העתיק ,שבו יש את המערה שהאר"י הקדוש היה לומד תורה עם אליהו הנביא, הינו בית כנסת מאוד יפה וגדול יכולים להתפלל כ-150 איש ויש לו חצר מאוד יפה בכניסה. אך, חשוב לדעת הבית כנסת ממוקם בכניסה לבית העלמין של צפת ואין גישה לאוטובוסים למקום כך שההגעה למקום צריכה להיות עם רכבים פרטיים או ברגל.
  • בית הכנסת אל שייך הקדוש הינו ממוקם במרכז הער העתיקה ויכולים להתפלל בו כ-70 מתפללים וגם יש לו חצר קטנה בכניסה בית הכנסת הינו עתיק במיוחד ללא שום שינוי או שיפוץ וזו ייחודיותו זה בית כנסת עתיק שלפני מאות בשנים התפלל שם רבי משה אלשיך ועל שמו נקרא.

הפקת בר מצווה בצפת – האטרקציות

נקודת מפגש/אוטובוסים

כחברת הפקות בר מצווה בצפת אנו בארץ אהבתי נדאג לאוטובוסים המתאימים לצרכיכם. האוטובוסים יהיו צמודים אלינו במהלך כל היום.

בחירתינו נעשית מתוך היכרות אישית עם העובדים והנהגים של חברת האוטובוסים, איתה אנו עובדים באופן קבוע.

ארוחת הבוקר

ארוחת הבוקר הינה חלק בלתי נפרד מאירוע בר המצווה בצפת.

אנו בארץ אהבתי נהנים להעניק לכם פריסות שטח של ארוחות בוקר בארצנו היפה כל כך באחד המקומות המהממים שיש לנו בדרך לצפת או שנעדיף לעשות את ארוחת הבוקר בבית כנסת.

טיול בר מצווה בצפת

ניתן לשלב טיול בצפת וסביבתה, או בעיר העתיקה בפרט. אפשרויות המסלולי טיולים בעיר רבות ומגוונות. ניתן לשלב מדריכי טיולים שהינם גם שחקני תאטרון רחוב המגלמים דמויות. חלקם מצחיקות חלקם מרגשות.

אטרקציות לבר מצווה בצפון

תהלוכת כליזמרים

בשנים האחרונות, הפך מנהג יפה, ללוות את חתן הבר מצווה במעגל מתופפים ושופרות בתוך סמטאות העיר העתיקה עד לבית כנסת לפני העליה לתורה באחד מבתי הכנסת העתיקים שישנם בעיר.

טקס בר מצווה בצפת

העלייה לתורה היא חלק מתפילת שחרית המתקיימת בימי שני, חמישי ובראש חודש במהלכה חתן בר המצווה עולה לקרוא בתורה את הפרשה בה הוא נולד.

מסעדות אירועים בצפת

בחברת ארץ אהבתי, כחלק בלתי נפרד מהפקת האירוע אנו נמצא לכם את המסעדה המתאימה ביותר עבורכם. ישנם אפשרויות רבות או מגובנות בצפת וסביבתה כגון : גן אירועים, מלון, ביקב יוקרתי, שיפודיה טובה ואיכותית, מסעדת שף. הכל בהתאם לבחירתכם האישית.

המלצות מהפקות בר מצווה בצפת שזכינו להפיק

אטרקציות לאירועים בצפון

היתרון שיש לנו כחברת הפקות בצפון הם האטרקציות הרבות שיש לנו להציע לאירועים בצפון. הנוף המרהיב שיש לנו בצפון, נקודות תצפית עוצרות נשימות עם סיפורי גבורה או סיפורים מהמקרא שנשלב באירועים. ניתן יהיה לשלב נגנים המנגנים על כלי נגינה עתיקים, כגון: סיטאר קאמג'ה נבל והאפשרויות רבות ומרובות, שיעצימו את החוויה בצלילים פסטוראלים ומרגיעים אשר יעשירו את כל החוויה באירועים בטבע שאנו מפיקים בצפון.

אטרקציות באזור צפת

קיברי צדיקים בצפת

בצפון, ישנם הרבה מאוד קיברי צדיקים כמו רשב"י במרון. האר"י הקדוש הממוקם בבית הקברות בצפת. את רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה את רבי יהודה בר אילעי בדרך לצפת ועוד רבים. בטיול, נוכל לשמוע אודותיהם ולשאת תפילה בציונים הקדושים.

טיולים באזור צפת​

ישנם מסלולי סיור בצפת וסביבתה עם מדריך טיולים צמוד אלינו לאורך כל היום שיקח אותנו למקומות מיוחדים ויספר לנו את מאורעות המקום. ישנם מסלולי ג'יפים וטרקטרונים המקיפים את הצפון במסלולים שרק הצפונים השורשיים מכירים, נגיע למקומות קסומים שבאופן הרגיל לא הרבה מכירים.

המסלולים כוללים כניסה למנהרות מוסתרות, אפשרות לשיכשוך הרגלים בנחלים ועליה לתצפיות המשקיפות למרחקים .

אירוע בר מצווה בצפת

חגיגות בר מצווה בצפת יהוו ללא ספק את הדרך המושלמת לציין את הגעתו לגיל מצוות של ילדכם. יום מיוחד זה מאפשר לכם לחגוג את יום הולדתו ה- 13 של בנכם באחד מבתי הכנסת העתיקים בעיר העתיקה בצפת, בעודכם מוקפים בחברים הקרובים ביותר וקרובי המשפחה האהובים שעתידים להשתתף באירוע של פעם בחיים! חברת "ארץ אהבתי" עוסקת בהפקת אירועים שונים, זאת לרבות בר מצווה בכותל המערבי או בצפת המרשימה והמיוחדת.

איך חוגגים בר מצווה בצפת?

חגיגות בר המצווה הולכות ומתקרבות ואתם עדיין לא בטוחים איך לציין את האירוע? אין סיבה לדאגה! כעת גם אתם יכולים להבטיח את החגיגות המרשימות ביותר בעבור ילדכם ולחגוג בר מצווה בצפת עם כל המשפחה. חגיגה מיוחדת זו משלבת אותנטיות ואמנות, יופי, דת וקבלה השלובים יד ביד לידי אירוע בלתי נשכח ומרשים במיוחד.

החגיגות יתחילו בתהלוכה חגיגית ושמחה בסמטאות המיוחדות של צפת, זאת בליווי מתופפים, שופרות וחופה חגיגית. התהלוכה תוביל את אחת מבתי הכנסת העתיקים והאותנטיים שבעיר ובו ניתן יהיה לערוך את טקס בר המצווה המרגש ביותר.

זכרו כי ניתן ואף יהיה רצוי לשלב המהלך האירוע החגיגי גם אטרקציות נוספות בצפת. בין אם סיום בעיר העתיקה או ביקור במפעל הנרות שבעיר. בר המצווה בצפת יכולה לחבר ולקשר בין המשפחה החוגגת לבין השורשים והמסורת היהודית אשר טמונה בכל הסמטאות המסתוריות והשבילים הקסומים של צפת העתיקה והמיוחדת.

הפקת בר המצווה החגיגית מכל

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "ארץ אהבתי" כבר היום והצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם בכל צעד וצעד בדרך אל עבר הפקתו של אירוע בר מצווה החגיגי והמשמח ביותר. אנו נדרג לטפל בכל הפרטים הקטנים של האירוע הגדול שלכם, זאת בכל היבט לרבות ארגון של הסעות, בחירתה של המסעדה הטובה ביותר באזור וארגון של תהלוכת כליזמרים שהפך למנהג חובה בכל אירוע שכזה. לפרטים נוספים צרו קשר עם החברה באתר או במספר הטלפון 055-9698788.

למעלה

אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ