צרו קשר
ּ

סיור בהר גריזים

סיור בהר גריזים

סיור זה יחשוף אתכם לחוויה מעוררת השראה : החל מהאתרים הקדושים לשומרונים, העדה העתיקה ביותר של עם ישראל, מקום הקרבת זבח פסח, אתרים היסטוריים מרתקים ברשות שמורות הטבע והגנים, תצפיות מרתקות לעיר שכם ולקבר יוסף, ביקור במוזיאון השומרונים ומפגש עם הכהן, ביקור במפעל הטחינה "הר ברכה".

כדי לתכנן את הטיול הבא שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת ארץ אהבתי. אנו מתמחים בתכנון, ארגון והפקה של מגוון אירועים וטיולים. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולדון בפרטים החשובים עבורכם.

סיור בהרגריזים הר ברכה – בין אתרים היסטוריים ורוחניים

"ונתתי את הברכה על הר גריזים …"

ישראל היא מדינה עשירה בתרבות ובנופים, כאשר הר גריזים והר עיבל הם דוגמא לניגודיות מקסימה.

השילוב בין היהדות לבין השומרונים יוצרים תמונה מיוחדת של תרבות עם ישראל, בשילוב עם נוף מקסים וחיי יום-יום מרתקים, הפך המקום לאתר מומלץ לסיורים.

מעוניינים לטייל ולחקור מה שיש למקום להציע? נציין בפניכם מספר נקודות :

  • בית כנסת – סיור בבית הכנסת השומרוני יציע חיבור משמעותי ורוחני למסורות קדומות של עם ישראל.
  • מוזיאון – מומלץ לבקר ולהתרשם מהעתיקות השמורות במוזיאון, בפריטים שכתובים בעברית העתיקה, בספרי התורה העתיקים, בדגמים של משכן ארון הקודש, ולקבל הסבר מאת הכהן.
  • תצפיות – תצפית מחלקו הצפוני של ההר משקיפה על קבר יוסף וסביבותיה של העיר שכם ממעוף הציפור.
  • חיי יום יום – ביקור במיפעל הטחינה "הר ברכה" , מקום המשלב מסורת עתיקה עם התחדשות טכנולוגית ומייצר את אחת הטחינות הטעימות ביותר בעולם.
  • היסטוריה – השומרונים הינם חלק בלתי נפרד מעם ישראל ועדים לאירועים ההיסטוריים המשמעותיים שקרו לעמנו באלפי
  • השנים האחרונות בארץ הקודש.

להתרשם מהעבר – עם מבט לעבר העתיד

אין ספק שסיור בהר גריזים הינו מסע מרתק בין עבר לבין ההווה: החל מביקור בבית הכנסת , האתר ההיסטורי של מזבח יצחק וקורבן הפסח, כמו גם ביקור במוזיאון, וארוחה אותנטית במקום.

מתכננים טיול עם המשפחה או עם החברים? מומלץ ליצור קשר עם חברת ארץ אהבתי. אנו מתכננים סיורים באופן מוקפד: החל מהסעות, ביקורים באתרים מיוחדים כמו גם הסעדה – נשמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים 054-4661-441

לחץ להתקשרות

 

למעלה

אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ