צרו קשר
ּ

עליה לתורה בכותל

העלייה לתורה היא חלק מתפילת שחרית המתקיימת בימי שני, חמישי ובראש חודש במהלכה חתן בר המצווה עולה לקרוא בתורה את הפרשה בה הוא נולד.

על פי ההלכה, ניתן לערוך את העלייה לתורה גם ללא תפילת שחרית לאורך כל שעות היום ועד לשקיעת החמה. ניתן לקרוא את העלייה לתורה בנוסחים שונים: אשכנזי, ספרדי, או נוסח ירושלמי, בהתאם לנוסח ואופי כל משפחה.

טקס עליה לתורה בכותל

לרשותכם מבחר פייטנים, ספרדים או אשכנזים המיומנים בעריכת טקסי בר מצווה.

הפייטן מטעמינו מגיע לרחבה מבעוד מועד ושומר למשפחה במה הצמודה למחיצה, כדי שהנשים תוכלנה להיות לראות ולשמוע את קריאת החתן והאמא תוכל לברך את בנה האהוב.

הפייטן בהיותו בעל קורא בתורה, עורך את הטקס ואחראי לכל פרטיו. הוא עוזר לחתן בהנחת התפילין, בהוצאת ספר התורה מארון הקודש, בהכוונה לפרשה ובעזרה בקריאה במידה ויש צורך.

עוד תמונות מהאירועים

 

עליה לתורה בכותל המערבי

עלייה לתורה בכותל תאחד את כל בני המשפחה האהובים והחברים הטובים לכדי מעמד מרגש אחד. לשם תכנון הפקה זו, מומלץ לשתף פעולה עם חברת ארץ אהבתי. צוות המפיקים המקצועני שלנו יחשוב על כל היבט חשוב בתכנון החגיגה והוצאתו אל הפועל כראוי. זקוקים לשירותי הסעה מכל הארץ? מתלבטים היכן לסעוד את ליבכם בסיום העלייה לתורה? על שאלות אלו ואחרות נשמח לענות וכמובן – להגשים את חלומכם על הצד הטוב ביותר.

עלייה לתורה בכותל: להשקיע במלאכת התכנון

אירוע בר המצווה הינו אבן דרך בחייו של כל נער בארץ. כאשר מתקרב המועד בו בינכם חוגג בר מצווה, מומלץ לתכנן הפקה זו כנדרש – כאשר הכותל הוא הלוקיישן המועדף על רבים. החל מהקדושה, הרוחניות והחיבור למסורת – אין זו הפתעה מדוע משפחות רבות חוגגות את העלייה לתורה של ילדיהם באתר מיוחד זה.

מעוניינים לקחת חלק במסורת מרגשת זו ולעלות לכותל המערבי עם חתן בר המצווה? מדובר בהחלטה נבונה אשר תשנה את חייכם – ללא כל צל של ספק. כדי להתחיל במלאכת ההפקה, מומלץ ליצור קשר עם חברת הפקות המתמחה באירועים אלו. כלומר, במקום להתלבט ארוכות, אנשי מקצוע אלו יענו על כל בקשה ושאלה שלכם ויעניקו פתרונות יצירתיים. מה שיתוף פעולה זה כולל? יהיה עליכם לדון, בין היתר, על להקת המתופפים שתלווה אתכם למעמד המרגש של העלייה לתורה, היכן תסעדו, לצד תכנון אטרקציות מהנות אחרות; אטרקציות המיועדות לילדים ומבוגרים כאחד.

בהתאם לכל זאת, תוכלו לדון בפרט החשוב ביותר: התשלום עבור התכנון. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי מדובר באירוע של פעם בחיים. לכן, חשוב להשקיע בכך – ליצירת זיכרונות יפיפיים.

לדאוג לפרטים הקטנים באהבה

תאריך בר המצווה הולך וקרב? למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם חברת ארץ אהבתי: צוות המומחים שלנו ילווה אתכם לאורכו של תהליך ההפקה – עד לסיומו של האירוע המהנה והמרגש. בין אם מדובר בהזמנת שירותי הסעה לכל המוזמנים, סידור מקום התפילה או בחירת שירותי ההסעדה – השאירו לנו את הדאגה לכל הפרטים הקטנים. אנו נבצע זאת באהבה.

למעלה

אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ