צרו קשר
ּ

שבת חתן בר מצווה

במסגרת שבת חתן בר מצווה, קרובי המשפחה והחברים של חתן השמחה מתאספים וחוגגים את עלייתו לתורה. רבים מאתנו מכירים את הביטוי שבת חתן מעולם החתונות אך למעשה ניתן לשייך אותו גם לאירועים מרגשים נוספים כדוגמת בר המצווה. בהתאם, כדי לבצע את מלאכת תכנון שבת החתן של בר המצווה, מומלץ לפנות אל צוות המומחים של ארץ אהבתי: החל מסידורי הלינה בבית המלון ועד בית הכנסת שיארח את העלייה לתורה של בנכם, נשמח לעמוד לרשותכם.

שבת חתן בר מצווה: לשאול את כל השאלות

כאמור, נהוג לחגוג שבת חתן גם במסגרת חגיגות בר המצווה. מעמד שבת החתן של בר המצווה הינו חלק מרגש ויפיפה של המסורת היהודית. מהו כולל? מדובר במעמד בו בני משפחתו של חתן השמחה וחבריו הטובים מתכנסים בבית הכנסת בשבת – סמוך למועד יום ההולדת. במסגרת כינוס זה, נהוג להוציא את ספר התורה, כאשר חתן השמחה מוזמן לקרוא מתוכה. לאחר הקריאה בתורה, המוזמנים פונים אל שולחן הכיבוד ונהנים יחדיו ממטעמים משובחים: בין אם מדובר בכיבוד ושתייה קלה ובין אם מדובר בארוחה מושקעת בכל טוב – אין שמחה ללא ארוחה.

אכן, אירוע שבת חתן בר המצווה הינו מעמד מרגש. עם זאת, כדי להוציא אותו אל הפועל כראוי, יש להשקיע בו מחשבה ותכנון רב. בהתאם, יהיה עליכם לענות על מספר שאלות:

  • האם מוזמנים אורחים מרחבי הארץ? או שמא מדובר באירוע אינטימי בחיק המשפחה והחברים הטובים ביותר? בהתאם לכך, יהיה עליכם למצוא את סידורי הלינה המתאימים.
  • בהתאם לכמות המוזמנים שיגיעו, יהיה עליכם לבחור בבית הכנסת בו חתן השמחה יעלה לתורה. כלומר, כדי שלא תהיה תחושה של צפיפות, יש לבחור בבית כנסת בו יהיה מקום לארח את יקירכם.
  • בין אם מדובר בארוחת בוקר או שמא מדובר בארוחת צהריים חגיגית, יש להכין מבעוד מועד את המטעמים מהם ייהנו המוזמנים. מחפשים בית מלון שיארח אתכם ואף יגיש את הכיבוד לעלייה לתורה? מעוניינים בשירותי קייטרינג מקצועי? כך או כך, מומלץ להקדיש לכך מחשבה.

שבת חתן בר מצווה

לחגוג עם המשפחה והחברים בשבת חתן בר מצווה משמחת

תכנון מדוקדק של שבת חתן בר המצווה ייצור אירוע מהנה ומוצלח. בשל כך, מומלץ לשתף פעולה עם חברת ארץ אהבתי. אנו מתמחים בתכנון והפקת שבת חתן בר מצווה, לצד אירועי בר מצווה בכותל וסיורים בצפת. נשמח לעמוד לרשותכם.

למעלה

אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ