צרו קשר
ּ

טקס בר מצווה בכותל

טקס בר מצווה בכותל הינו מעמד מרגש ובלתי נשכח. כדי ללמוד על מהות הטקס ואף לתכנן היטב כל שלב ושלב, מומלץ לפנות אל חברת ארץ אהבתי. במסגרת פגישת הייעוץ, צוות המומחים שלנו ישמח לענות על שאלותיכם, להכריע בהתלבטויות השונות וכמובן – להפיק את טקס העלייה לתורה כך שיענה על ציפיותיכם והרבה מעבר לכך.

לנהל כראוי את טקס בר מצווה בכותל

כדי לנהל את העליה לתורה בכותל על הצד הטוב ביותר, מומלץ לקרוא את הסעיפים הבאים:

  1. משך הטקס – טקס העלייה לתורה נמשך, בדרך כלל, כ-40 דקות. עם זאת, חשוב להגיע מעט לפני תחילתו של האירוע. כך, תוכלו לוודא כי האורחים הגיעו ליעד, להתארגן לקראת ההליכה לעבר הכותל ולברר האם יש לכם את החפצים הנדרשים לשם העלייה לתורה.
  2. מתי ניתן לקבוע את הטקס? – ראשית, את טקס העלייה לתורה יש לקבוע בשבוע יום-הולדתו של חתן השמחה. את טקס הבר מצווה בכותל עצמו, ניתן לקבוע בימים שני או חמישי.
  3. כיבוד בעת הטקס – חלק בלתי נפרד בכל שמחה וחגיגה בארץ הינו כיבוד. בין אם מדובר בשתייה קלה, פירות או מאפים, מומלץ לארגן עמדת כיבוד עבור המוזמנים.
  4. ליווי של מדריך – תפקידו של המדריך בעת הטקס הינו משמעותי ביותר: החל מניהול הטקס ועד מציאת עמדה לפריסת הכיבוד – מדריך זה יסייע לכם בכל שלב של עריכת הטקס.
  5. השער דרכו תעברו – לאחר שהגעתם בשלום ליעדכם והתכנסתם בכותל, כעת ניתן להתחיל בטקס. המסע לעבר הכותל יעבור דרך אחד משני השערים הבאים: שער ציון או שער האשפות.

 

הפקת טקס בר מצווה בכותל – חוויה לכל החיים

טקס העלייה לתורה בכותל מתבסס על מספר אלמנטים חשובים: החל מסידורי ההסעה, ארגון שולחן הכיבוד ותחילת התהלוכה עד לנקודת העלייה לתורה – אנו, בחברת ארץ אהבתי, נשמח לייעץ לכם בנוגע לכל שלב בתהליך זה כמו גם להפיק עבורכם את האירוע המרגש כך שיענה על חלומותיכם.

למעלה

אנו בארץ אהבתי מומחים בארגון והפקת אירועים

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ